01

Про компанію

Інтер’єр — це багатогранне поняття, під яким мається на увазі безліч деталей та елементів. Відомо, що загальний зовнішній вигляд приміщення багато в чому залежить від певних дрібниць. Це іноді нагадує пазли: навіть без однієї деталі немає єдиного цілого. Затишний інтер’єр допомагає створити в будинку гармонію та дарує власникам житла позитивний настрій.

Натуральний камінь в інтер’єрі

Вироби з каменю набирають останнім часом величезну популярність. Вони допомагають зробити домашній інтер’єр благородним і навіть ексклюзивним. Багато хто віддає перевагу граніту, мармуру, оніксу — ці камені здатні дивним чином прикрасити внутрішню обстановку житла. Крім того, вироби з них можуть стати чудовим подарунком рідним та близьким. Стільниці з граніту і мармуру виглядають дуже солідно: кімната дійсно стає розкішною.

Натуральним каменем часто обробляють каміни в заміських будинках. Для цих цілей чудово підходить гранітна плитка. Презентабельно виглядають підвіконня з оніксу. Предмети інтер’єру з природних каменів здатні внести в атмосферу саме ту відсутню “родзинку”, надати домашньому вогнища розкіш і шик. Вони завжди виглядають дорого і престижно.

Вироби зі штучного каменю

Предмети інтер’єру зі штучного каменю дозволяють прикрасити будинок не гірше, ніж вироби з їх натуральних аналогів. Сьогодні можна замовляти навіть меблі з синтетично створеного каменю: полички, тумби, стільці, столики. Вони виглядають не настільки помпезно і коштують недорого. У виробів зі штучного каменю є великий плюс: вони не радіоактивні. Крім цього, вони не вбирають жир, вологу, а також вельми міцні при своїй невеликій вазі.

Прихильників класики не залишають байдужими карнизи, перила, рами для картин і дзеркал зі штучного каменю, наприклад, мармуру або малахіту. Витончені вазочки, свічники, підставки або оригінально виконані побутові предмети (гачки, вішалки, полиці) роблять домашній інтер’єр ексклюзивним, вносять в нього дух «старовини». Зі смаком декороване приміщення набуває особливого колорит і витонченість, в результаті стаючи гордістю своїх господарів.

У нас можна замовити будь-які вироби для прикраси домашнього інтер’єру з природного чи штучного каменю. Ви маєте можливість самостійно вибрати камінь, його відтінок; визначитися з моделлю. Наші майстри виконають будь-яке ваше бажання!

to next

Тільки найдійне обслуговування!

02

icon

Екологічно

Сертификация за найкращими світовими стандартами

icon

Зручно

У нас вы найдете весь необходимый сервис

icon

Надійно

Увесь придбаний продукт ношої компанії має гарантію 5 років

icon

Швидко

Ми працюємо у найкоротших строках при тому, не втрачая якості

03

Наші переваги

icon

Найкращі ціни

Гнучка цінова політика. Серйозно оптимізуємо ваші витрати на проекті.

icon

Найкращі матеріали

Продаємо тільки якісні, перевірені часом матеріали. Кліенти завжди повертаються!

icon

Доставка

Ми доставляємо нашу продукцію в строк та гарантуємо збереженність грузу

icon

Наші магазини

Завітавши в наші магазини, ви зможете побачити великий асортимент продуктів та порадитися.

icon

Технічний розрахунок матеріалів

Гнучка цінова політика. Серйозно оптимізуємо ваші витрати на проекті.

icon

Контроль якості

Ми проводимо власний контроль якості кожного виготовленого матеріалу або послуги

icon

Років на ринку

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

icon

Власне виробництво

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

07

Зв’яжіться з нами