СХОДОВІ МАРШІ

Сходи завжди є найбільш показовою частиною кожного будинку. Облицювання вхідних сходів свідчить про статус людини. Найбільш респектабельними є сходи з каменю. Завдяки своїй довговічності і міцності сходи з каменю завоювали прихильність багатьох людей, які приділяють особливу увагу надійності цього елемента будинку, разом з його ексклюзивним стилем і показовістю.

Шорстка поверхня із яскраво вираженим протиковзким ефектом, дозволяє вдало комбінувати в обробці різні види каменю, виявляє природну кристалічну структуру.

Сходи з такого природного каменю як граніт є найбільш вигідним і практичним рішенням. Сходи з цього матеріалу гармонійно впишуться в будь-який, навіть самий розкішний інтер’єр, а також володіють наступними характеристиками:

  • Граніт практично не насичується вологою. Завдяки цьому їх можна використовувати в будь-яких погодних умовах. Також, підвищена вологостійкість зберігає гранітні сходи від забруднення і значно спрощує догляд за ними.
  • Високі естетичні властивості. Граніт зовсім не вигорає під впливом прямих сонячних променів. Також він не тріскається від спеки, морозів і різких температурних перепадів. Завдяки цьому ступені максимально довго будуть мати презентабельний вигляд.
Детальніше