ПІДЛОГА

Підлозі кожного дня потрібно витримувати багато навантажень та боротися з механічними та хімічними пошкодженнями. І, при цьому, їй треба зберігати первісний вигляд. Ламінат, лінолеум, паркет не в змозі витримувати подібну агресію досить довго, і через якийсь час – 5, 10, 15 років – зажадають серйозної реставрації або повної заміни. І тільки підлога з натурального каменю може служити своїм власникам століттями.

Гранітна плитка стане надійним захистом для підлоги у ванній. Оскільки це приміщення підвищеної вологості, то основу підлоги потребує додаткової гідроізоляції.

Підлога з граніту також дуже практична для кухні. Єдиний недолік – якщо скляний посуд впаде на підлогу, вона розіб’ється вщент.

Мармурова підлога, підібрана в один тон із загальною колірною гамою вітальні, плюс панно в центрі кімнати з використанням малюнків різної складності та колірної гами, доповнює і робить весь інтер’єр гармонійним і закінченим.

З цих багатих матеріалів однаково розкішно буде виглядати і однотонна підлога, і складний мозаїчний візерунок. Підлоги з мармуру і граніту дозволяють легко виконати будь-які дизайнерські задуми.

Детальніше