Підсвічники та вази

Гранітні лампади для свічок і кам’яні свічники можна вважати одним з найважливіших елементів на надгробку померлого. Тож не дивно, що кожен, при замовленні пам’ятника на могилу, купує відразу лампаду чи гранітний свічник.

Але не варто вважати, що лампади і кам’яні свічники застосовуються тільки на кладовищах і в похоронних комплексах. Лампади різних видів можна побачити в храмах, церквах, релігійних приміщеннях. А гранітні підсвічники можуть стати відмінним доповненням до нового ремонту, особливо в приватному будинку, на дачі або в котеджі. У цьому випадку вони будуть виконувати і практичну функцію, освітлюючи всі приміщення або простір навколо себе.

Вази з каменю – це доповнення, яке має довгий термін служби і є дуже зручним. Вони мають особливе забарвлення від природи і відмінний дизайн.

Для виробництва цих додаткових аксесуарів граніт обраний не просто так. Цей камінь природного походження відмінно переносить ймовірний вплив навколишнього середовища, і не потребує пильного нагляду за ним. Вази з цього матеріалу мають великий попит не тільки в ритуальній атрибутиці. Вони також є досить популярними і в оформленні ландшафту і різних будівель.

Детальніше